KDE • Community • Announcements
ДОПОМОГТИ (Чому?)
paypal

KDE випущено програми і платформу для розробки версії 4.14.2

Також перекладено такими мовами:

English | Català | Deutsch | Español | Italiano | Nederlands | Polski | Português | Português brasileiro | Svenska | Українська

14 жовтня 2014 року. Сьогодні KDE випущено оновлення програм та платформи для розробки. Це друге оновлення з послідовності щомісячних оновлень випуску 4.14. До цього випуску лише виправлення вад та оновлення перекладів. Оновлення є безпечним і корисним для усіх користувачів.

Серед принаймні 30 зареєстрованих виправлень вад поліпшення у роботі клієнтської програми для керування електронною поштою KMail, засобу роботи з кодом UML Umbrello, програми для перегляду документів Okular, програми для побудови графіків Kmplot та програми для керування файлами Dolphin.

З повнішим списком змін можна ознайомитися за допомогою системи стеження за вадами KDE.

До цього випуску також включено робочі простори Плазми 4.11.13.

Посилання на пакунки з початковими кодами та зібраними програмами для встановлення можна знайти на інформаційній сторінці 4.14.2. Якщо вам хочеться дізнатися більше про версію 4.14 програм та платформи для розробки, будь ласка, зверніться до нотаток щодо випуску 4.14.

Програмне забезпечення KDE, зокрема бібліотеки та всі програми, розповсюджується за умов дотримання ліцензійних угод з відкритим доступом до початкового коду. Програмне забезпечення KDE можна отримати у форматі початкових кодів та різноманітних бінарних форматах за посиланнями на сайті http://download.kde.org або разом з будь-якою з сучасних поширених систем GNU/Linux та UNIX.

Підтримка KDE

KDE — спільнота з розробки вільного програмного забезпечення, яка розвивається лише завдяки допомозі багатьох добровольців, які працюють у вільний від інших занять час. KDE завжди шукає нових учасників, які можуть допомогти розробці, виправленні і сповіщенні про вади, створенні документації, перекладі, просуванні, фінансуванні тощо. Будь-який внесок буде з вдячністю сприйнято спільнотою. Будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою підтримки KDE, щоб дізнатися більше, або станьте спонсором KDE e.V. за допомогою нашої ініціативи Join the Game.

Встановлення бінарних пакунків 4.14.2

Пакунки. Деякі з виробників дистрибутивів операційних систем Linux/UNIX люб’язно надали можливість користувачам своїх дистрибутивів отримати бінарні пакунки 4.14.2 для декількох версій дистрибутивів. У інших випадках такі бінарні версії було створено силами ентузіастів зі спільноти дистрибутива. Доступ до додаткових бінарних пакунків, а також оновлень поточних пакунків можна буде отримати протягом найближчих тижнів.

Адреси для отримання пакунків. Поточний список наявних бінарних пакунків, про які відомо проектові KDE, можна знайти на сторінці інформації щодо 4.14.2.

Збирання 4.11.1

Повні початкові коди 4.14.2 можна безкоштовно отримати. Настанови щодо збирання і встановлення програмного забезпечення KDE 4.14.2 можна знайти на інформаційній сторінці 4.14.2.

Про KDE

KDE є міжнародною технологічною командою, яка створює вільне програмне забезпечення для звичайних і портативних комп’ютерів. Серед продуктів KDE сучасна стільнична система для платформ Linux і UNIX, повноцінні офісний комплекс програм і комплекс програм для групової роботи та сотень програм у багатьох категоріях, зокрема інтернет- і веб-програм, мультимедійних, розважальних, освітніх програм та програм для роботи з графікою і розробки програмного забезпечення. Крім того, програмне забезпечення KDE перекладено більш, ніж 60 мовами, його створено з врахуванням простоти у користуванні і сучасних принципів доступності. Повноцінними програмами KDE можна користуватися у Linux, BSD, Solaris, Windows і Mac OS X.


Зауваження щодо товарних знаків. KDE® і логотип K Desktop Environment® є зареєстрованими торговими марками KDE e.V. Linux є зареєстрованою торговою маркою Linus Torvalds (Лінуса Торвальдса). UNIX є зареєстрованою торговою маркою The Open Group у США та інших країнах. Всі згадані у цьому оголошенні щодо випуску торгові марки і авторські права належать їх законним власникам.


Контакти для преси

For more information send us an email:
press@kde.org

Загальні навігаційні посилання