KDE • Community • Announcements
Przekaż pieniądze (Dlaczego?)
paypal

KDE wydało lipcowe uaktualnienia dla Przestrzeni Roboczych Plazmy, Aplikacji i Platformy

Dostępne również w:

English | Català | Deutsch | Español | Suomi | Français | Italiano | Nederlands | Polski | Português | Português brasileiro | Русский | Svenska | Українська

2 lipiec 2013. Dzisiaj KDE wydało uaktualnienia dla swoich Przestrzeni Roboczych, Aplikacji i Platformy Programistycznej. Uaktualnienia te są kolejnym z serii comiesięcznych uaktualnień dla serii 4.10. Uaktualnienia 4.10.5 poprawiają wiele błędów oraz dostarczają uaktualnień tłumaczeń na bazie wydania 4.10 i są zalecanymi uaktualnieniami dla każdego używającego serii 4.10. Jako iż wydanie to zawiera tylko poprawki błędów i uaktualnienia do tłumaczeń, będzie to bezpieczne i przyjemne uaktualnienie dla każdego.

Ponad 30 zarejestrowanych poprawek błędów dotyczy: pakietu Zarządzania Informacją Osobistą (PIM) Kontact, mendżera plików Dolphin i inne. Zmiany zostały wymienione na Serwerze śledzącym problemy w KDE. W poszukiwaniu szczegółowej listy zmian, które weszły do 4.10.5, możesz przejrzeć dzienniki Subversion oraz Git.

Aby pobrać kod źródłowy lub pakiety do zainstalowania przejdź do Strony informacyjnej 4.10.5. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o wersji 4.10 Przestrzeni Roboczych KDE, Aplikacji i Platformy Programistycznej, zajrzyj do uwag o wydaniu 4.10.

Oprogramowanie KDE, włączając w to wszystkie biblioteki i aplikacje, jest dostępne za darmo na warunkach licencji Wolnego Oprogramowania. Oprogramowanie KDE można otrzymać jako kod źródłowy i w postaci różnych formatów binarnych z http://download.kde.org lub istniejących obecnie znaczących systemach GNU/Linux oraz UNIX.

Instalowanie pakietów binarnych 4.10.5

Pakiety. Niektórzy wydawcy systemów operacyjnych Linux/UNIX uprzejmie dostarczyli pakiety binarne 4.10.5 dla niektórych wersji ich dystrybucji, a w niektórych przypadkach dokonali tego wolontariusze społeczności. Dodatkowe pakiety binarne, tak samo jak uaktualnienia do pakietów już dostępnych, mogą stać się dostępne w przeciągu nadchodzących tygodni.

Położenie pakietów. Bieżącą listę dostępnych pakietów binarnych, o których Projekt KDE został poinformowany, można znaleźć na stronie informacyjnej 4.10.5.

Kompilowanie 4.10.5

Pełny kod źródłowy dla 4.10.5 można pobrać za darmo. Instrukcje dotyczące kompilowania i wgrywania oprogramowania KDE 4.10.5 są dostępne na Stronie informacyjnej 4.10.5.

Wspieranie KDE

KDE jest społecznością Wolnego Oprogramowania, która istnieje i powiększa się tylko dzięki pomocy wielu wolontariuszy, którzy ofiarują swój czas i wysiłek. KDE zawsze szuka nowych wolontariuszy i współtwórców, czy to do pomocy przy kodowaniu, naprawianiu lub zgłaszaniu błędów, pisaniu dokumentacji, tłumaczeń, promocji, pieniędzy, itp. Każdy rodzaj ofiary zostanie wielce doceniony i chętnie przyjęty. Proszę przeczytajWspieranie strony KDE po dalsze informacje lub stań się wspierającym członkiem KDE e.V. poprzez naszą nową inicjatywę Join the Game.

O KDE

KDE jest międzynarodowym zespołem, który tworzy darmowe i wolne oprogramowanie dla obliczeń biurkowych i przenośnych. Wśród produktów KDE wyróżnić można nowoczesne systemy biurkowe dla platform Linuksa i UNIKSA, całościowe rozwiązania pracy biurowej wraz z rozwiązaniami do pracy grupowej oraz setki tytułów oprogramowania w wielu kategoriach, włączając w to aplikacje internetowe i sieciowe, multimedia, rozrywkę, edukację, grafikę i rozwój oprogramowania. Oprogramowanie KDE jest tłumaczone na więcej niż 60 języków i jest opracowywane z przestrzeganiem zasad łatwego użycia i nowoczesnego dostępu. W pełni funkcjonalne aplikacje KDE działają natywnie na Linuksie, BSD, Solarisie, Windowsie i Mac OS X.


Uwagi o znakach towarowych. Logo KDE® i K Desktop Environment® są zarejestrowanymi przez KDE e.V., znakami towarowymi. Linux jest zarejestrowanym znakiem towarowym Linusa Torvaldsa. UNIX jest zarejestrowanym znakiem towarowym The Open Group w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Wszystkie inne znaki towarowe i prawa autorskie odniesione w tym ogłoszeniu są własnością ich odpowiednich właścicieli.


Kontakty prasowe

Afryka
AJ Venter
Unit 7B Beauvallon Village
13 Sandown Road
West Beach
Cape Town
7441
Południowa Afryka
Telefon: Szkieletów KDE +27 83 455 9978
info-africa@kde.org
Azja
Pradeepto Bhattacharya
A-4 Sonal Coop. Hsg. Society
Plot-4, Sector-3,
New Panvel,
Maharasztra.
Indie 410206

info-asia@kde.org
Europa
Sebastian Kügler
Meloenstraat 17
6543 ZE Nijmegen
Holandia
Telefon: Szkieletów KDE +31-6-48370928
info-europe@kde.org
Ameryka Północna
Jeff Mitchell
21 Kinross Rd. #2
Brighton, MA 02135
U.S.A
Telefon: Szkieletów KDE +1 (762) 233-4KDE (4533)
info-northamerica@kde.org
Oceania
Hamish Rodda
11 Eucalyptus Road
Eltham VIC 3095
Australia
Telefon: Szkieletów KDE (+61)402 346684
info-oceania@kde.org
Ameryka Południowa
Sandro Santos Andrade
R. da Gratidão 232, apto 1106-A
Salvador, BA 41650-195
Brazylia
Telefon: Szkieletów KDE +55(71)99142-3855
info-southamerica@kde.org

Globalne odnośniki nawigacji