KDE • Community • Announcements
Przekaż pieniądze (Dlaczego?)
paypal

KDE dostarcza marcowe uaktualnienia dla Przestrzeni Roboczych Plazmy, Aplikacji i Platformy

Dostępne również w:

English | Català | Catalan (Valencian) | Deutsch | Español | Suomi | Italiano | Nederlands | Polski | Português | Português brasileiro | Русский | Svenska | Українська

4 marzec 2014. Dzisiaj KDE wydało uaktualnienia dla swoich Przestrzeni Roboczych, Aplikacji i Platformy Programistycznej, trzecie w szeregu miesięcznych uaktualnień stabilizujących dla wydania 4.12. To wydanie zawiera również uaktualnione Przestrzenie Robocze Plazmy 4.11.7. To wydanie zawiera tylko poprawki błędów i uaktualnienia do tłumaczeń; jest to bezpieczne i przyjemne uaktualnienie dla każdego.

Więcej niż 30 zarejestrowanych poprawek błędów uwzględnia ulepszenia do pakietu zarządzania informacjami osobistymi Kontact, narzędzia UML Umbrello, przeglądarki obrazów Gwenview, przeglądarki sieciowej Konqueror, zarządcy plików Dolphin i innych.

Bardziej zupełny wykaz zmian można znaleźć w programie śledzącym wydania KDE. Zajrzyj do dzienników git w celu poznania szczegółowego wykazu zmian w 4.12.3.

Aby pobrać kod źródłowy lub pakiety do zainstalowania przejdź do Strony informacyjnej 4.12.3. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o wersji 4.12 Aplikacji i Platformy Programistycznej, zajrzyj do uwag o wydaniu 4.12.

Oprogramowanie KDE, włączając w to wszystkie biblioteki i aplikacje, jest dostępne za darmo na warunkach licencji Wolnego Oprogramowania. Oprogramowanie KDE można otrzymać jako kod źródłowy i w postaci różnych formatów binarnych z http://download.kde.org lub istniejących obecnieznaczących systemach GNU/Linux oraz UNIX.

Wgrywanie pakietów binarnych 4.12.3

Pakiety. Niektórzy wydawcy systemów operacyjnych Linux/UNIX uprzejmie dostarczyli pakiety binarne 4.12.3 dla niektórych wersji ich dystrybucji, a w niektórych przypadkach dokonali tego wolontariusze społeczności. Dodatkowe pakiety binarne, tak samo jak uaktualnienia do pakietów już dostępnych, mogą stać się dostępne w przeciągu nadchodzących tygodni.

Położenie pakietów. Bieżącą listę dostępnych pakietów binarnych, o których Projekt KDE został poinformowany, można znaleźć na stronie informacyjnej 4.12.3.

Kompilowanie 4.12.3

Całkowity kod źródłowy dla 4.12.3 można pobrać za darmo. Instrukcje na temat kompilowania i instalowania oprogramowania KDE 4.12.3 są dostępne na Stronie informacyjnej 4.12.3.

Wspieranie KDE

KDE jest społecznością Wolnego Oprogramowania, która istnieje i powiększa się tylko dzięki pomocy wielu wolontariuszy, którzy ofiarują swój czas i wysiłek. KDE zawsze szuka nowych wolontariuszy i współtwórców, czy to do pomocy przy kodowaniu, naprawianiu lub zgłaszaniu błędów, pisaniu dokumentacji, tłumaczeń, promocji, pieniędzy, itp. Każdy rodzaj ofiary zostanie wielce doceniony i chętnie przyjęty. Proszę przeczytajWspieranie strony KDE po dalsze informacje lub stań się wspierającym członkiem KDE e.V. poprzez naszą nową inicjatywę Join the Game.

O KDE

KDE jest międzynarodowym zespołem, który tworzy darmowe i wolne oprogramowanie dla obliczeń biurkowych i przenośnych. Wśród produktów KDE wyróżnić można nowoczesne systemy biurkowe dla platform Linuksa i UNIKSA, całościowe rozwiązania pracy biurowej wraz z rozwiązaniami do pracy grupowej oraz setki tytułów oprogramowania w wielu kategoriach, włączając w to aplikacje internetowe i sieciowe, multimedia, rozrywkę, edukację, grafikę i rozwój oprogramowania. Oprogramowanie KDE jest tłumaczone na więcej niż 60 języków i jest opracowywane z przestrzeganiem zasad łatwego użycia i nowoczesnego dostępu. W pełni funkcjonalne aplikacje KDE działają natywnie na Linuksie, BSD, Solarisie, Windowsie i Mac OS X.


Uwagi o znakach towarowych. Logo KDE® i K Desktop Environment® są zarejestrowanymi przez KDE e.V., znakami towarowymi. Linux jest zarejestrowanym znakiem towarowym Linusa Torvaldsa. UNIX jest zarejestrowanym znakiem towarowym The Open Group w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Wszystkie inne znaki towarowe i prawa autorskie odniesione w tym ogłoszeniu są własnością ich odpowiednich właścicieli.


Kontakty prasowe

Afryka
AJ Venter
Unit 7B Beauvallon Village
13 Sandown Road
West Beach
Cape Town
7441
Południowa Afryka
Telefon: +27 83 455 9978
info-africa@kde.org
Azja
Pradeepto Bhattacharya
A-4 Sonal Coop. Hsg. Society
Plot-4, Sector-3,
New Panvel,
Maharasztra.
Indie 410206
Telefon: +91-9821033168
info-asia@kde.org
Europa
Sebastian Kügler
Meloenstraat 17
6543 ZE Nijmegen
Holandia
Telefon: +31-6-48370928
info-europe@kde.org
Ameryka Północna
Jeff Mitchell
21 Kinross Rd. #2
Brighton, MA 02135
U.S.A
Telefon: +1 (762) 233-4KDE (4533)
info-northamerica@kde.org
Oceania
Hamish Rodda
11 Eucalyptus Road
Eltham VIC 3095
Australia
Telefon: (+61)402 346684
info-oceania@kde.org
Ameryka Południowa
Helio Chissini de Castro
R. Júlio Dias 614, apto 301
Florianópolis, SC 88080-060
Brazylia
Telefon: +55(48)8806-0858
info-southamerica@kde.org

Globalne odnośniki nawigacji